Karşı Cinste Gördükleri Anda Libidolarını Yükselten Durumları Anlatırken Herkesi Aydınlatan 15 Kişi

Bakec

Member
Bazı internet kullanıcıları, karşı cinste gördükleri anda libidolarını yükselten durumları tüm çıplaklığıyla teker teker anlatmışlar. ‘Sadece sevdiğimi görmem yeter’ diyenlerden topuklu ayakkabı sesinden hoşlananlara kadar bu itirafları sizler için derledik, bir göz atın.
👇

Kaynak: https://www.reddit.com/r/AskReddit/co…

1. “Birisinin saçıma dokunması, saçımla oynaması, saçımı hafifçeçe çekmesi…”

2. “Biraz tuhaf kaçabilir fakat elleri hoş ve omuzları geniş olan erkekleri görür görmez ister istemez çekildiğimi hissediyorum.”

‘Özellikle damarlı eller…’

3. “Benim için birçok vakit partnerimi istekli görmek yetiyor. Cazibeli bulduğum bir insanın benimle bir arada olmak istemesi kadar libido yükselten bir şey yok.”

4. “adamların kemerlerini çıkartmaları muhakkak. Üstlerini değiştirirken elbette kemerlerini çıkarmaları bile kâfi oluyor.”

5. “Feromonlar niçiniyle mi bilmiyorum lakin hoş bir koku beni baştan çıkarmaya kâfi oluyor.”

6. “Boynumun öpülmesi…”

7. “Yaptığı işte güzel olan insanları cazibeli buluyorum. Çok ufak tefek şeyler bile olabilir; bulaşık makinesini boşaltırken az kalsın düşürdüğü bir tabağı tutması bile yeterli…”

8. “Buluşmaya gittiğim bayanların kısa etek ile topuklu ayakkabı ya da külotlu çorap giymeleri hoşuma gidiyor.”

9. “Uzanıp sarılmak kulağa epeyce suçsuz geliyor biliyorum lakin kollarımın içinde sevdiğim bir insan var ise kendimi kaybediyorum.”

10. “Erkek arkadaşım ne yaparsa yapsın, hatta öylesine salonda oturuyor bile olsa bana cazibeli geliyor.”

11. “Ses tonu seksi olan erkekleri daima beğeniyorum, yalnızca konuşmaları bile kâfi. Lakin zorlama bir biçimde kalınlaştırması tam aksine itici tesir yaratıyor.”

12. “Erkekler esnerken yahut yüzlerini silerken karınlarının alt kısmının görünmesi…”

13. “Öpüşürken yüzümü kavrayarak tutması muhakkak.”

14. “Tam seksting üzere değil lakin ‘Bu geceye hazır mısın?’ minvalinde iletiler beni baştan çıkarıyor. Tüm gün sevgilimi düşünüyorum…”

15. “Benim libidomu yükselten tek şey aşk oluyor. Yalnızca duygusal olarak hayli bağlandığım ve sevdiğim bir insanın karşısında hazır hissediyorum.”

Sizin katıldığınız yahut eklemek istediğiniz bir husus var mı? Buyurun yorumlara!