Eşlerine Hayatları Boyunca Asla İtiraf Edemeyecekleri Gerçekleri Anlatarak Ağzımızı Açık Bırakan 17 Kişi

Bakec

Member
İnsanlar hayatlarını birleştirmeye karar verdikleri eşlerinden neler saklayabilir dersiniz? İşte eşlerine asla itiraf edemeyecekleri bâtın gerçekleri paylaşarak hepimizin başından dumanlar çıkaran 17 kişi…
😱
👇

Kaynak: https://www.boredpanda.com/people-sha…

1. “Evimizdeki her şeyin üzerine sticker yapıştıran kişi aslında 6 yaşındaki oğlumuz değil, benim…”
😂

2. “Eşim doğum yaparken ezkaza tuvaletini yapmaktan korkuyordu. Maalesef korktuğu başına geldi lakin kendisi hatırlamadığı için ben de söylemiyorum.”

3. “Banyodaki havlu askısını aslında kedimiz kırmadı, ben kırdım.”

4. “Çocukla oynarken ezkaza başını tavana vurduğumu söyleyemem.”
😂

5. “Özel tasarım nişan yüzüğümüzün parasını aslında ben ödemedim!”

“Olay şöyleki gerçekleşti: Yüzüğü tasarlayan kuyumcuya gittiğimde bayan bana ‘daha sonra ödersin’ dedi ve öteki müşterilerle ilgilenmeye gitti. 6 ay byunca kendisini arayıp daima bildiri attım ve her seferinde ‘Şimdi müsait değilim, daha sonra hallederiz’ diyerek geçiştirdi. bir süre daha sonra ben de arayıp sormayı bıraktım ve armağan olarak kabul etmeye karar verdim…”

6. “Yemek sipariş ederken kutuya ufak iletiler yazmalarını rica ediyorum. Eşim bunu bilmediği için iltifat alınca fazlaca keyifli oluyor.”

7. “Eşimle tanışmadan evvel bir akvaryumda çalışıyordu, yalnızca onu görmek için yeğenlerimi oraya gdolayıyordum daima. Yeğenlerimin aslında akvaryumdan nefret ettiğini bilmiyor ve tesadüfen tanıştığımızı sanıyor.”

8. “kimi vakit biraz yalnız kalmaya gereksinimim olduğu için işten çıkınca otomobilin ortasında tek başıma dakikalarca oturuyorum. Meskende hiç başımı dinleyemediğim için gereksinim duyuyorum buna.”

9. “Annesine ve kız kardeşlerine hayli benzediğini itiraf edemiyorum eşime.”

10. “Eşim yatak odasında hiç heyecanlı değil ve bu yüzden kendisinden soğuyorum. Daha sert olmasını isterdim lakin nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum.”

11. “Keşke bir iş bulsa da ben saatlerce çalışırken o tüm gün meskende oturmasa.”

12. “Eşimin birlikte hiç bir aktivite yapmak istememesinden nefret ediyorum. Yürüyüşe çıkalım, otomobil sürelim, piknik yapalım diyorum ancak hiç bir şeyi kabul etmiyor. Çok yoruldum artık.”

13. “Banyodan çıkınca eşimi yatakta uzanmış, burnunu karıştırırken gördüm lakin ses çıkarmadım. Odaya tekrar giriyormuş üzere yaptığımda sıçradı.”

“Ancak kıymetli olan şey bunu görüp ondan hiç iğrenmemiş olmam. Tam aksine ona aşık olduğumu anladım…”

14. “Eşimle tanışmadan evvel aslında arkadaşından hoşlanıyordum. Arkadaşına buluşma teklif etmeyi düşünürken tesadüfen onunla tanıştım.”

15. “Eşim meskende yokken hiç bir içeceği bardağa koymuyorum, direkt şişeden içiyorum.”

16. “Kendisine karşı cinsel çekim hissetmiyorum ve öbür erkekleri hayal ediyorum.”

17. Vee son olarak: “5 yıllık sevgilim yaklaşık 6 yaşından beri sağır, dudak okuyabiliyor ancak işaret lisanı kullanmak epey daha rahat oluyor kendisi için. Ben de senelerca işaret lisanı öğrendim ve kendisiyle bu türlü konuşuyorum ancak…”

“O bana bakmıyorken onu ne kadar sevdiğimi, dünyanın en hoş bayanı olduğunu söylüyorum beni duyamasa bile…”

Peki sizi şaşırtan bir husus oldu mu? Haydi yorumlara…