Healthcare, sağlık ve hastane şirketlerinin Genel Müdürlerinin Daimi Forumu devam ediyor

Adanali

Member
14 Nisan 2023, 11:52

Roma’da, Sağlık Bakanlığı’nda, yardım ağının ve kişisel bakım hizmetlerinin yeniden düzenlenmesi için reform önerilerinin ve girişimlerin detaylandırılmasını amaçlayan ortak planlamanın “açık şantiyelerinin” başlatılmasına yönelik tartışma

Forum, 100’ün üzerinde Genel Müdürden oluşan bir organdır ve Roma’daki AOU Policlinico Umberto I Genel Müdürü Fabrizio d’Alba tarafından koordine edilmektedir. “Genel Müdürlerin kalıcı Forumu – diye açıkladı – Federsanità ile ilişkili her genel direktörün hem bireysel becerileri hem de deneyimleri için katılabileceği tematik ortak planlama atölye çalışmaları aracılığıyla çalışacak açık bir şantiye olacak. alan ve iyi iş uygulamaları, aynı zamanda konuya yönelik çok disiplinli bir ilgi için”.

ben yedi laboratuvar belirlendi, bazı belirli temaların derinleştirilmesi için bazı alt gruplarla birlikte: Pnrr, bölgesel sağlık; bakıma erişim; personel politikaları; yeni tedarik sisteminde büyük hastaneler; kamu-özel ortaklığı; stratejik yönergeler: yeniden düşünme ihtiyacı, koruma sistemleri, rolün geliştirilmesi; stratejik yönler ve örgütsel refah.

“Federsanità Dg’nin kalıcı Forumu – Roma’nın AO San Giovanni’si ve Federsanità Ulusal Başkanı Tiziana Frittelli Dg’nin – yardım ağının ve kişisel bakımın yeniden düzenlenmesine aktif olarak katkıda bulunan girişimleri ve projeleri teşvik etmek için açık bir şantiye olacağını söyledi. bölgelerde ifade edilen sağlık ihtiyaçlarına gerçek bir yakınlık için kurumsal karar vericilere somut katkı sağlamayı amaçlayan görüş belgeleri ve bilimsel yayınların üretimi için somut olarak çalışacağız”.