En Yakın Arkadaşıyla Sevgilisini Cinsel beraberlik Yaşarken Basan hanımın Başına Gelenlere İnanamayacaksınız!

Bakec

Member
İsmini vermek istemeyen bir toplumsal medya kullanıcısı, erkek arkadaşının kendisini en yakın arkadaşıyla nasıl aldattığını ve ikili içinde yaşananlara ne reaksiyon verdiğini anlattı. Kısa müddette internette viral olan bu duruma ise bir fazlaca kullanıcıdan reaksiyon yağdı. Ayrıntılar içeriğimizde…
👇

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/just-jane…

hiç birimiz bir alakaya bitirmek için başlamıyoruz lakin maalesef ki ayrılıklar da bu kuruluşun acı dolu gerçeklerinden bir tanesi.

Sadakatsizlik ve ihanet ise tahminen de bir insanın münasebette yaşayabileceğin en büyük mutsuzluklardan.

İşte tam olarak bu noktada sizlere ismini vermek istemeyen bir kullanıcının yaşadıklarını anlatacağız…

Çünkü genç hanımın başına gelenler yenilir yutulur şeyler değil sahiden. Gerçi hiç bir ihanet sıradan değildir ama…
👇

“En epeyce güvendiğim arkadaşım erkek arkadaşımı benden aldı…”

“Noel’den birkaç gün evvel arkadaşım beni ağlayarak aradı. Hünküre hünküre ağlıyordu, yıkılmıştı ve evsiz kalmıştı.”

“Erkek arkadaşı onu konuttan atmış ve kalacak bir yeri yoktu. Ona yardım etmeye karar verdim.”

“Ve bu niçinle de bana çabucak gelebileceğini söylemiş oldum. Ben bunu dedikten birkaç dakika daha sonra kapım çaldı (Beni aradığında aslına bakarsan burada olduğundan şüpheleniyorum.) ve tüm eşyalarını odamın önüne bıraktı.”

“Sevgilim, arkadaşımla ilgileniyordu. Benim işe gitmem gerektiği için onları yalnız bıraktım.”

“Birkaç gün boyunca ben işe gitmeye, onlara yemek yapmaya ve ortalığı toplamaya devam ettim. Lakin onlar ben bunu yaparken flörtleşiyor ve bir arada takılıyorlardı.”

“Ben de artık bir noktada dayanamadım ve onları bencil olmakla suçladım. Bu durumu kullanıyordu.”

“Çok umursamadan benden özür diledi lakin 24 saat geçmeden onları yılbaşı ağacının altında yakaladım.”

“En yakın arkadaşım üstü çıplak bir biçimde sevgilimi cinsel manada tatmin etmeye çalışıyordu. birebir vakitte benim her vakit yapmayı reddettiğim biçimde…”

“Hemen eşyalarını toplamaya başladım, kendime mani olamıyordum. Bağırıyor ve daha fazlaca eşyayı fırlatıyordum. En sonunda her şeyi bırakıp ailemin konutuna gittim.”

“Şu anda arkadaşım kız kardeşinde kalıyormuş. Sevgilim de onun yanına gitmiş. Birbirlerine aşık olduklarını söylüyorlar.”

“Bu hafta sonu meskenden taşınacak. Onunla uzun periyodik bir münasebet yaşayabileceklerini ve ikimizin bir geleceği olmadığını düşünüyormuş.”

“Bu yaşadıklarım sahiden kabus üzere. Arkadaşıma güvenmiştim lakin her ikisi de bana ihanet etti.”

“Ailem aslına bakarsan erkek arkadaşımı hiç sevmediklerini söyleyerek beni rahatlatmaya çalışıyor. Artık sizce ben ne yapayım?”