‘Beyaz Lotus’ Hayranlarının Favorisi Simona Tabasco, İtalya’nın En İyi Yerlerinde

urfali

Global Mod
Global Mod
Simona Tabasco, dizinin yaratıcısı Mike White ile “The White Lotus” için geri arama aldığı gün, Covid-19 için pozitif test yaptı. Bu yüzden FaceTime üzerinden seçmelere katıldı ve rolü kaptı.

Bir ay sonra, televizyon şovunun ikinci sezonunu sevimli ve dolandırıcı Amerikalıları tatilde geçiren iki yerel fahişeden biri olan – diğerini gerçek hayattaki arkadaşı Beatrice Grannò tarafından canlandırılan – Lucia’yı oynayan Sicilya’da setteydi. Sezon Aralık ayında sona erdiğinde ikili, hayranların favorisi haline geldi, ilham verici memler, düşünce parçaları, komplo teorileri ve stil ipuçları.

28 yaşındaki Tabasco, “Daha önce hiç bu kadar büyük, bu kadar büyük ve bu kadar çok sanatçıyı içeren bir projenin parçası olmadım – evet, ünlü insanlar ama aynı zamanda bu kadar harika sanatçılar,” dedi. İtalyan dizisi “I Bastardi di Pizzofalcone”da gizli görevdeki bir polis memurunu canlandırdığı Roma.

Bir tercüman aracılığıyla konuşan Napoliten aktris, “Beyaz Nilüfer”in çekildiği şehrin ve İtalya’da sevdiği diğer bazı yerlerin kendisi için neden bu kadar anlamlı olduğundan ve düşünmeden edemediği korku filminden bahsetti. hakkında onu kızdırmış olsa bile. Bunlar, konuşmadan düzenlenmiş alıntılardır.

1. Taormina “Beyaz Nilüfer” filmini çektiğimiz yer ve ilk sinemam olan “Perez”den sonra Nastro d’Argento sinema ödül töreninde en iyi genç oyuncu ödülünü aldığım yer. Yerel kafelerden biri olan Bam Bar, granitasıyla ünlüdür. En sevdiğim aroma bademdir. Çok erken kalkmak zorunda olmadığımız günlerde, Beatrice ve benim orada birlikte kahvaltı etmemiz bir gelenek haline geldi. Her gittiğimizde “Beyaz Nilüfer” kadrosundan veya ekibinden birini gördük.

‘Beyaz Lotus’ Dünyasının İçinde

Mike White’ın lüks bir tatil köyünde geçen keskin ayrıcalık hicvi “The White Lotus”un ikinci sezonu HBO’da izlenebilir.

• Bir Yolculuğun Sonu:Oyuncu Jennifer Coolidge, ikinci sezonun sonunu ve üçüncü sezon için yenilenen dizinin buradan nereye gidebileceğini tartıştı.
  • Gen Z’yi Giydirme: “Beyaz Nilüfer”in kostüm tasarımcısı, genç karakterlerin nasıl giyindiğiyle ilgili kaba tweetlerinizi görüyor. Bize kaotik ve bölücü bakışları nasıl yarattığını anlattı.
  • Michael Imperioli: “Sopranos” yıldızı, yıllarca süren prosedürler ve bağımsız filmlerden sonra profesyonel bir rönesansın tadını çıkarıyor. “Beyaz Lotus”un yeni sezonunda komedide elini deniyor.
  • F.Murray Abraham:Buzzy dizisi, 83 yaşında kariyerinin en tatmin edici işlerinden bazılarını bulan aktörün yer aldığı birkaç diziden biridir.
2. Nuovo Sinema Olimpia Roma’nın merkezindeki bu tiyatro benim için özel. Sadece iki odası var ve şehirdeki diğer sinemalar gibi değil. Genellikle çok az insan vardır ve film maratonları yapmayı sevdiğim yer burasıdır. Orada film izleyerek saatler geçirdim. Bazen sadece film izlemek istiyorum ve burası benim için bunu yapmak için mükemmel bir yer. Hemen ardından bir bira içip arkadaşlarımla az önce gördüklerim hakkında konuşmayı seviyorum. Biraz sıkıcı gelebilir ama ben böyle günlerde çok eğleniyorum.

3. Monti Oyunculuk okulundayken bu mahallede sınıf arkadaşlarımla yaşardım. Sanatçılar mahallesi olarak bilinen güzel bir bölge. Küçük ve size küçük bir köydeymişsiniz hissi veriyor ki bu, Roma gibi büyük bir şehir için nadirdir. Ayrıca seçmeler nedeniyle gitmeye başladığım vintage giyim mağazaları ile dolu. Favori vintage dükkanımın adı King Size.

4. “Titan” Korku/bilimkurgu karışımı olan bu filmi seviyorum çünkü beni rahatsız ediyor. Beni rahatsız eden bir sinema. Onu görmeye gittim ve sonra tekrar görmek zorunda kaldım. Günlerce düşündüm. Ve bence Arka böyle olmalı – Arka’nın böyle olmasına bayılıyorum. Tesadüfen karşılaştığınız veya karşılaşmadığınız bir şey ve sonra gününüzü veya hayatınızı değiştiriyor.

5. Modern Tate Beş yıl önce, şehrin tadını çıkarmak ve İngilizce pratik yapmak için bir aylığına Londra’da kalıyordum ve sanırım yedi gün boyunca her gün gittim. İçeri ilk girdiğimde, büyük bir boşluk gibi göründüğü için bu şok hissine kapıldım. Gidip bu radyo kulesini, Cildo Meireles’in “Babel”ini dinlerdim ve tamamen uçup giderdim. Sanatçının söylemek istediğini mühlet etmiyorum ama bu da Arka’nın güzelliği. Belki de sanatçının bir fikri vardı ve böyle bir enstalasyona tanık olan herkes farklı bir tepki veriyor.

6. Kintsugi 2017’de Japonya’yı ziyaret etmenin en sevdiğim yanı, kırık şeyleri altın ve vernikle bir araya getirme uygulamaları olan kintsugi’nin arkasını görmekti. Artık bir amacı yokmuş gibi görünen bir şeyi, tamir etme eylemiyle son derece güzel bir şeye dönüştürüyorlar. Direncin çok güçlü bir sembolüdür.

7. Francesco Bonami’den “Lo Potevo Fare Anch’io” Kitabın adı “Ben de yapabilirdim” anlamına geliyor. Yazarın insanları çağdaş arka’ya yaklaştırıp uzaklaştırmak istediği için yazdığı bu bence çok kışkırtıcı. Kitapta adı geçen sanatçılardan biri de sadece beyaz boya kullanarak bu tabloları ve heykelleri yapan Robert Ryman. tekrarlamak. Size arka’nın – ve çoğu zaman – basit olabileceğini söyler.

8. Sziget Festivali 24 yaşında gitmiştim. Budapeşte’yi görmek istiyordum çünkü bence gezilip yaşanacak harika bir Avrupa şehri. Gündüzleri civar mahalleleri keşfeder, akşamları ise şenliklere giderdim. Ayar çok çılgınca; 60 farklı etapla Budapeşte açıklarındaki bu ada. Görmek istediğiniz her şeyi görmek zorlaşıyor ama katılmak en sevdiğim anılarımdan biri. Müziği seviyorum. Hayallerimden biri de Burning Man’e gitmek; listemde.

9. Napoli Muhtemelen Roma’yla daha iyi bir ilişkim var çünkü burada bir hayat kurdum ama Napoli’nin sevdiğim yanı, beni içine soktuğu ruh hali. Bana ailemi, çocukluğumu hatırlatıyor. Ne olduğum ve nasıl büyüdüğümün çoğu – tavırlarım, konuşma şeklim, hareket etme şeklim – çoğu oradan geliyor. Kimliğimin çok büyük bir parçası olduğu için sete her gittiğimde yanımda getirmeye çalıştığım bir şey.

10. “Je So’ Pazzo” Pino Daniele’nin müziğini blues olarak sınıflandırabilirsiniz ama biz Napoli’de sadece “Pino’nun müziği” deriz, çünkü o kendi işidir. Teknik yeteneği nedeniyle inanılmazdı ama aynı zamanda müziğini İtalya’da, özellikle de Napoli’de zamanın bir anını ifade etmek için kullanma şeklinden dolayı. Bu şarkı, Napoliten halkının bir tür sözcüsü olan Masaniello’dan bahsediyor. Kelimenin tam anlamıyla “Ben deliyim” anlamına gelir.
-