bulaşma önleme için ücretsiz hap

Adanali

Member
21 Nisan 2023 18:11

Hazırlık, paket başına 60 avroya kadar mal oldu, şimdi reçeteyle herkese ücretsiz olarak sunulacak

İlaç artık A grubuna dahil edilmiştir, bu nedenle Ulusal Sağlık Sistemi tarafından geri ödenebilir. Bir notta şöyle diyor: Anlaids Onlus1985’ten beri HIV ve AIDS ile mücadele eden bir dernek. .

Ancak kar amacı gütmeyen kuruluş bir açıklama yapıyor. “Hazırlık, ilacın reçetesine ek olarak şunları içeren bir yoldur: periyodik tarama Şu anda İtalya’nın çoğu bölgesinde halen kullanıcının sorumluluğunda olan cinsel yolla bulaşan enfeksiyonların önlenmesi. Rotanın tamamen devralınmasını dört gözle bekliyoruz etkili önleme ve tam farkındalık sağlamak için”.

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

Telematik üniversite, iş dünyasına yönelik eğitim

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

Ayrıca oku
sponsorlu içerik

UniMarconi

Yirmi yıllık tarihte, dijital üniversiteler, İtalya’da ilk doğan UniMarconi ile başlayarak büyük bir büyüme yaşadı. toplumun büyümesi için temel bir hümanist kültürün entegrasyonunu unutmadan

Daha fazlasını bul

İlgili